kosmetyka

Botox

Piękno, uroda, satysfakcja - wszystko na wyciągnięcie ręki! W naszej klinice zajmujemy się wykonywaniem zabiegów upiększających, odmładzających i pielęgnacyjnych, które wpływają na podkreślenie naturalnej urody naszych Klientek. Do zabiegów używamy wielu, bezpiecznych i skutecznych substancji, takich jak botox, czy kwas hialuronowy. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, można skontaktować się bezpośrednio z nami!

Instytut Estetyczny

Adres firmy

Niepodległości 227/233 lokal 25 ,
Kod pocztowy 02-087
Miasto Warszawa , Mazowieckie
Numer telefonu 791557750
www.instytutestetyczny.pl
Akcesoria do zrobienia manicure

W drogeriach znaleźć można bardzo dużo przyrządów, które kiedyś dostępne były jedynie w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Specjalistyczne cążki i inne przyrządy może posiadać każda nastolatka, wystarczy odpowiednia suma pieniędzy. Nasz sklep oferuje akcesoria do manicure w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego warto skorzystać z naszej oferty!

Mollon Cosmetics Sp. z o.o.

Adres firmy

Geodetów 31A ,
Kod pocztowy 05-500
Miasto Piaseczno , mazowieckie
Numer telefonu 728959440
mollonsklep.pl
Uzarowicz.com | Szkoła Wizażu

Szkoła makijażu nie jest zjawiskiem nowym, obecnie jednak można znaleźć ośrodki zapewniające naukę na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Polecane zarówno przez uczestniczki tego rodzaju kursów, jak i przez specjalistów, przed którymi sam wizaż nie ma już żadnych tajemnic. Uzarowicz Art Visage zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.

Uzarowicz Art Visage

Adres firmy

Wiolinowa 14 ,
Kod pocztowy 02-785
Miasto Warszawa , mazowieckie
Numer telefonu 501732780
www.uzarowicz.com
2015 www.doordesign.pl.